top of page

NAŠE AKCE 2020

SN

Rada TK
Mezioddílový softball - 5. dubna

Pracuje ve složení: Lenka (náčelnice), Drn (místonáčelník), Radka a Prokop - vedoucí za Bílé Delfíny, Bára a Dráp - vedoucí za ROJ, Léňa a Pepa - vedoucí za Sviště, Anča a Fajst vedoucí za doplňkové běhy táborů.

 

Termíny schůzí ve 2020:

13. února

23. dubna

Mokasín 25. dubna

ZRUŠENY

snem 2019.JPG
Přípravka 12.-14. června
20170617_122924.jpg
Školení pro vedoucí 28. května
zdrsem ilustrace.jpg

Proběhne bud v červnu, nebo v původním termínu inline

Setkání v lesích - 11.-13. září

Rok 2020 je pro ČTU rokem oslav. Rokem kdy slavíme 30 let od znovuobnovení naší skvělé organizace. Setkání se za náš klub účastnili Lenka, Dráp, Kubula, Majda, Kuba, Manka, Prokop, Fany.

_DSC0973.jpg
Tábory 2020
DSC04084001621 (1).jpg

Nultý běh: 16.-27. června, hlavní vedoucí Anča Jezberová

První běh: 27. června - 4. července - i pro děti mimo oddíly - hlavní vedoucí Michal Fajt

 

Druhý běh: 4.-18. července - oddíl Bílí Delfíni - hlavní vedoucí Radka Plichtová
 

Třetí běh. 8. července - 8. srpna - oddíl ROJ - hlavní vedoucí - bude  upřesněn

Čtvrtý běh: 8.-29. srpna - oddíl Svišti - hlavní vedoucí Léňa Lepíčková

CVVZ 2020 - 13. až 15. 11. 

Celostátní vzájemná výměna zkušeností. CVVZ je každoroční tradiční setkání pracovníků s dětmi a mládeží. Potkávají se tu pedagogové, vedoucí a instruktoři z malých i velkých organizací, dobrovolníci i profesionálové z nejrůznějších oborů, které se zabývají dětmi a dospívajícími.Ti všichni tu můžou načerpat inspiraci, zažít něco neobyčejného, najít nové přátele i porovnat své názory a zkušenosti.

 

Tentokrát v Českých Budějovicích - organizují jihočeští táborníci.

 

Základní myšlenky CVVZ

Spolupráce: CVVZ spojuje dobrovolníky z celé republiky. Vznikají tu kamarádské vztahy a navazuje se prospěšná spolupráce mezi organizacemi. Z těchto základů vyrůstá občanská společnost spojená solidaritou a tolerancí.

Osobnostní rozvoj: sdílení zkušeností a vědomostí pomáhá rozvíjet nabídku volnočasových aktivit dětem. Dobrovolníci se učí jeden od druhého i od profesionálních pedagogů, sociálních pracovníků, zdravotníků či právníků.

 

Celospolečenský přesah: CVVZ pomáhá stavět budoucnost pro naši zemi. Upevňuje vztahy mezi všemi, kteří se podílejí na výchově dětí, a informuje o jejich činnosti veřejnost a média. Připomíná to nejdůležitější v každé zdravé společnosti: výchovu soběstačných, vzdělaných a schopných lidí.

bottom of page