top of page

Naši vedoucí

DSC_0150.JPG

Radka, místonáčelnice klubu (Hlavni vedoucí Bílých Delfínů): V oddíle jsem vyrostla, nalezla zde perfektní partu kamarádů, naučila se tábornické dovednosti a jako instruktorka pomáhala malým i velkým. S radostí pozoruji, že z tehdejších "malých" dětí rostou šikovní mladí lidé a chtějí také přidat ruku k dílu. Přeji si, aby tato chuť nezmizela a předávala se dál. Dnes jsem učitelkou na základní škole a i zde využívám zkušenosti z oddílu. Věřím, že je pak využiji i u svých vlastních dětí.

 

1DF79CCA-E487-4D72-9070-CE147390FC90.jpeg

Linda (hlavní vedoucí Modrovidu): Přezdívka Keegi. 
Je mi 20 let a studuji prvním rokem na PřF UK obor zaměřený na vzdělávání. V budoucnu bych se chtěla věnovat učitelství či nějaké jiné práci spojené s dětmi. V oddílovém prostředí se pohybuji už od čtyř let a nejen proto jsem se rozhodla pokračovat do vedení. Shodou nešťastných i šťastných náhod jsem se jednoho dne dostala před rozhodnutí založit nový oddíl, což se nakonec podařilo a nyní věnuji oddílovým záležitostem většinu svého volného času.

ja 2.jpg

Lenka, místonáčelnice klubu (oddíl Bílí Delfíni): V oddíle Bílí Delfíni jsem vyrostla jako dítě, oddíl Svišti jsem vedla jako instruktorka a vedoucí, jako maminka dvou synů jsem se vrátila k činnosti Bílých Delfínů. Vedení jsem již předala mladým vedoucím a léta jsem byla náčelnicí, v r. 2023 jsem přešla do role místonáčelnice a  chci být podporou novému náčleníkovi a místonáčelnici. Působím také v ústředí České tábornické unie, kde pomáhám s různými projekty. Miluju tramping, tábornictví, zpívání u ohně, tančení, rituály. Baví mě připravovat program pro děti i dospělé. A hlavně - vím, že to dává velký smysl!

Fotografie 03.01.19 v 11.57.jpg

Fany (oddíl Bílí Delfíni): V oddíle se hodně věnuji organizaci a provozním věcem. I když je to dobrovolnická činnost, je to často práce na plný úvazek. Práce, která mě hrozně baví. Při přípravách na tábor ráda domýšlím kreativní věci, výzdobu, kostýmy. V týmu se snažím podporovat ostatní. Záleží mi na tom, aby spolu všichni komunikovali. Někdy se na akcích schovám za foťák. Zbožňuju zpívání u ohně. Pro děti jsem nejraději psychickou oporou, probírám s nimi jejich radosti i starosti.

pepe.jpg

Pepe (oddíl Svišti): Jsem studentem vysoké školy a v oddíle jsem již od svého dětství. Jsem specialista na ohně a umím pracovat s téměř každým nástrojem, který se mi dostane do rukou. Nejlepší pocit však mám, když s nástroji naučím pracovat děti. Zvládnou pak sekerou a pilou zpracovat dříví, nožíkem vyřezat lodičku nebo křesadlem zapálit oheň.

prokop.jpg

Prokop (oddíl Bílí Delfíni): V oddíle jsem vyrostl a dal mi spoustu životních lekcí (nebo spíš mí vrstevníci v něm). Chci děti naučit překonávat své hranice a nebát se dobrodružství. Rok jsem cestoval hlavně na Blízkém východě a v jihovýchodní Asii a teď studuju perštinu na Filozofické fakultě UK. Mojí největší vášní je hudba, učím na piano v zušce. Vždycky mi udělá radost, když písničky, co baví nás vedoucí, naučíme i děti.

bottom of page