top of page

PODPOŘTE

NÁS

Milí přátelé, rodiče, podporovatelé našeho tábornického klubu,

záleží nám na tom, aby vedoucí našich oddílů připravovali činnost pro děti nejenom na základě svých praktických zkušeností z oddílů a toho, co jim předali vedoucí před nimi, ale, aby se dál vzdělávali 
v různých dovednostech, znalostech, pedagogice, první pomoci apod.. Tyto kurzy však nejsou finančně pro všechny dostupné (zejména pro instruktory, kteří jsou studenty), a náš tábornický klub jako neziskovka nemá tolik prostředků, aby mohl všechny potřebné kurzy proplatit. 

 

Jedná se například o kurz ZDRSEM (zdrsem.cz, cena 3900,-), kde je naším cílem, aby tento kurz měli všichni vedoucí, nejenom zdravotníci na táboře; kurz nízkých lan (www.lanovecentrum.cz/cs/brno/kurzy-nizkych-a-vysokych-lanovych-aktivit, cena 1936.-), kurz Hra (www.psl.cz/herni-vikend, cena 4500,-), kurz Lidé, týmy, projekty (www.psl.cz/lide,-tymy,-projekty, cena 3900,-), kurz Cestičky (www.cesticky.cz, cena 3700,-).


Pokud byste chtěli podpořit vzdělávání vedoucích, budeme potěšeni, pokud přispějete jakoukoliv částkou na účet TK Modrý Kruh, kde tyto prostředky budou využity přímo na podporu vzdělávání.

 

Na dar vystavíme potvrzení. Dar lze uplatnit jako odčitatelný od základu daně z příjmů.

Darovací smlouvu si stáhněte pod ikonkou a pošlete mail s vyplněnou smlouvou

DĚKUJEME ZA JAKOUKOLIV ČÁSTKU
bottom of page